KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12914598

nr 1291 4598

Eva Schillberg

(1881-1967), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Åsna, landskap. Signerad. Olja på pannå, 26x34,22x5 cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:30:08

Eva Schillberg

Läs mer om Eva Schillberg